home Inne Biżuteria na wesele – jak nie przyćmić sukni ślubnej?

Biżuteria na wesele – jak nie przyćmić sukni ślubnej?

Ślub i wesele oznaczają często najważniejszy dzień w życiu. Nic zatem dziwnego, iż w tym dniu chcemy, by wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zapięte na ostatni guzik. Ślub to nie tylko efektowna biała suknia, kwiaty, czy luksusowy samochód dla nowożeńców. Liczą się także drobnostki i dodatki, które tak naprawdę mają niesamowitą moc, ponieważ determinują charakter oraz budują niesamowitą oprawę uroczystości.

Jaka biżuteria dla państwa młodych?

Panna młoda, cała w bieli, fantazyjnie uczesana i otulona zmysłowym makijażem potrzebuje już tylko dodatków. Rzecz w tym, by biżuteria na wesele świetnie korespondowała z suknią ślubną, lecz nie była od niej bardziej wyrazista. Idealnym rozwiązaniem dla kobiety wstępującej w związek małżeński są dodatki z białego złota z delikatnymi cyrkoniami lub kryształkami. Takie ozdoby świetnie korespondują ze ślubną stylizacją. Jeżeli suknia posiada efektowny dekolt, warto zainwestować w piękną kolię. Ważne, by nie przesadzić z dodatkami, więc jeśli udekorujemy szyję, to z powodzeniem można zrezygnować z bransoletki, a jedyną ozdobą dłoni uczynić pierścionek zaręczynowy. Pan młody może z kolei wystąpić w efektownych złotych, bądź srebrnych spinkach do garnituru.

Ozdoby dla gości weselnych

Biżuteria na wesele jest bardzo zróżnicowana, a jej wybór każdorazowo podyktowany indywidualnymi gustami gości. Niemniej jednak należy pamiętać, by nie przesadzać z ilością oraz zdobnością dodatków. Pamiętajmy, iż ten dzień zarezerwowany jest dla nowożeńców i to oni powinni znajdować się w centrum uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.